Informace a program

21. ročník
HORSKÉ BASEBALLOVÉ KLINIKY

Kdy: 19.3. – 21.3.2021 (pátek – neděle)
Kde: Kouty Nad Desnou pod Červenohorským sedlem – Jeseníky (v ráji lyžařských středisek Kouty, Červenohorské sedlo.)
Sraz: příjezdy a ubytování na hotelu Dlouhé Stráně PÁTEK  od 13.00 hodin. V případě včasného objednání a zaplacení možnost objednat prodloužený pobyt s rodinnými příslušníky.
Registrace: PÁTEK 17:00 – 18:00 hodin
Oficiální zahájení: PÁTEK 18:30 hodin
Předpokládaný konec: NEDĚLE do 14:00 hodiny.

Ubytování: přímo v místě přednášek v horském hotelu DLOUHÉ STRÁNĚ*** ve dvou až třílůžkových pokojích.

Stravování: Začínáme v pátek večeří, sobota polopenze, v neděli snídaně (v ceně KLINIKY). V pátek na místě při ubytovávání je možné přiobjednat obědy (nejsou v ceně).
CENA:

3180,- Kč/120 EUR pro účastníky HBK a zájemce o školení 2.třídy

1000,- Kč pro účastníky HBK s vlastním ubytováním a stravou

2180,- Kč pro rodinné příslušníky – dospělá osoba od 13 let (nejsou oficiálními účastníky HBK)

1300,- Kč pro rodinné příslušníky – dítě 3-12 let  (nejsou oficiálními účastníky HBK)

0,- Kč pro rodinné příslušníky – dítě 0- 2 let  (bez nároku na lůžko a stravu)

V ceně: Program-přednášky lektorů, ubytování v horském hotelu, strava – 2 krát polopenze formou bufetu v PA až NE, pronájem školících prostor, audio a videotechniky, triko HBK.

Program

Podrobný rozpis přednášek bude doplněn a avizován v Aktualitách.  Rodinní příslušníci a děti nebudou mít do školícího sálu během přednášek přístup. Děkujeme za pochopení.

Těšit se můžete i na veletrh baseballových dodavatelů. Během celé kliniky chceme umožnit baseballovým dodavatelům prezentovat svoji nabídku a novinky z oblasti výstroje a „výzbroje“ pro rok 2021. A samozřejmě uzavřít i patřičné smlouvy a kontrakty.

Nebylo by možné zapomenout na lyžování v Koutech i na Červenohorském Sedle, relaxaci v hotelovém wellness centru,  dobré jídlo a pití, příjemné prostředí horského hotelu, spoustu přátel, neformálních rozhovorů, tradiční tombolu a dražbu a samozřejmě pohodu na horách. Rodinným příslušníkům doporučujeme návštěvu v blízkém Thermal parku ve Velkých Losinách.

Co s sebou: Pohodlné oblečení a obutí do hotelu, plavky, pro zájemce o lyžování lyžařské vybavení, vhodná zahřívadla, záznamovou techniku, psací potřeby, dárky do tomboly a dražby (za ty předem moc děkujeme), no a samozřejmě dobrou náladu.

Platby a přihlášky: Přihlášky přijímáme nejpozději do 1.3. 2021 na této stránce HBK vyplněním a odesláním dotazníku v sekci PŘIHLÁŠKA. Odeslanou přihlášku bereme jako závaznou. Kontrolu přihlášení si provádíte sami v seznamu přihlášených. Celou částku je nutno uhradit nejpozději do 7.3.2021. Kontrolu přijetí platby si provádíte taktéž v seznamu přihlášených. Hromadné faktury za oddíly je nutné domluvit telefonicky nebo mailem a nahlásit přesné fakturační údaje předem.

V případě zrušení této akce z důvodu vládních nařízení vám bude účastnický poplatek vrácen bez jakýchkoliv storno poplatků, a to nejpozději do 10.4.2021.     Z částky by byla odečtena pouze cena vyrobeného účastnického trika, které vám doručíme.

Číslo účtu je 666 888 99 / 2010 a variabilní symbol vám bude zaslán po závazném přihlášení. Originál faktury vám bude předán přímo na HBK. Kontrolu vašeho přihlášení a provedené platby naleznete v seznamu přihlášených.

Upozorňujeme, že při nenastoupení na kliniku a neodhlášení se z kliniky minimálně 3 dny před jejím začátkem, se částka nevrací. Děkujeme za pochopení.

TRADICE: Již tradicí se stala dražba a tombola ve prospěch BASEBALL CZECH a HBK. Tato charitativní akce je podporou pro sociálně slabé hráče z mládežnických kategorií. Proto všem firmám, týmům i jednotlivcům děkujeme za přivezené dárky a podporu této akce.

Bližší info: Roman Lipavský, tel: 602 484 083