Informace a program

23. ročník
HORSKÉ BASEBALLOVÉ KLINIKY

Kdy: 19.1. – 21.1.2024 (pátek – neděle)


Kde: Kouty Nad Desnou pod Červenohorským sedlem – Jeseníky (v ráji lyžařských středisek Kouty, Červenohorské sedlo.)


Sraz: příjezdy a ubytování na hotelu Dlouhé Stráně PÁTEK  od 14.00 hodin. Pokud si budete chtít pobyt prodloužit, kontaktujte mě na tel. 602 484 083.


Registrace: PÁTEK 17:00 – 17:50 hodin v kongresovém sále za jídelnou


Oficiální zahájení: PÁTEK 18:00 hodin


Předpokládaný konec: NEDĚLE do 14:00 hodiny.

Ubytování: přímo v místě přednášek v horském hotelu DLOUHÉ STRÁNĚ*** ve dvou až třílůžkových pokojích.

Stravování: Začínáme v pátek večeří, sobota polopenze, v neděli snídaně (v ceně KLINIKY). V pátek na místě při ubytovávání je možné přiobjednat obědy (nejsou v ceně).
CENA:

4550,- Kč pro účastníky HBK

1350,- Kč pro účastníky HBK s vlastním ubytováním a stravou mimo hotel

3200,- Kč pro rodinné příslušníky – dospělá osoba od 15 let (nejsou oficiálními účastníky HBK)

2250,- Kč pro rodinné příslušníky – dítě 4-14 let  (nejsou oficiálními účastníky HBK)

0,- Kč pro rodinné příslušníky – dítě 0- 3 let  (bez nároku na lůžko a stravu)

V ceně: Program-přednášky lektorů, ubytování v horském hotelu, strava – 2 krát polopenze formou bufetu v PA až NE, pronájem školících prostor, audio a videotechniky, triko HBK.

POKUD MOŽNO, PLATBU ZASÍLEJTE AŽ PO NOVÉM ROCE, DĚKUJEME.

Program

Podrobný rozpis přednášek bude doplněn a avizován v Aktualitách. Součástí letošního programu bude nová sekce Stavba a údržba baseballového hřiště/areálu. Přednášky a setkání správců hřiští se budou odehrávat v samostatných prostorách hotelu.

Rodinní příslušníci a děti nebudou mít do školícího sálu během přednášek přístup. Děkujeme za pochopení.

V jednání je i tradiční veletrh baseballových dodavatelů. Během celé kliniky chceme umožnit baseballovým dodavatelům prezentovat svoji nabídku a novinky z oblasti výstroje a „výzbroje“ pro rok 2024. A samozřejmě uzavřít i patřičné smlouvy a kontrakty.

Nebylo by možné zapomenout na lyžování v Koutech i na Červenohorském Sedle, relaxaci v hotelovém wellness centru,  dobré jídlo a pití, příjemné prostředí horského hotelu, spoustu přátel, neformálních rozhovorů, tradiční tombolu a dražbu a samozřejmě pohodu na horách. Rodinným příslušníkům doporučujeme návštěvu v blízkém Thermal parku ve Velkých Losinách.

Co s sebou: Pohodlné oblečení a obutí do hotelu, plavky, pro zájemce o lyžování lyžařské vybavení, záznamovou techniku, psací potřeby, dárky do tomboly a dražby (za ty předem moc děkujeme), no a samozřejmě dobrou náladu.

Platby a přihlášky: Přihlášky přijímáme nejpozději do 13.1. 2024 na této stránce HBK vyplněním a odesláním dotazníku v sekci PŘIHLÁŠKA. Odeslanou přihlášku bereme jako závaznou. Kontrolu přihlášení si provádíte sami v seznamu přihlášených. Celou částku je nutno uhradit v termínu od 1.1. nejpozději do 14.1.2024. Kontrolu přijetí platby si provádíte taktéž v seznamu přihlášených. Hromadné faktury za oddíly je nutné domluvit telefonicky nebo mailem a nahlásit přesné fakturační údaje předem.

Číslo účtu je 666 888 99 / 2010 a variabilní symbol vaší platby najdete v seznamu přihlášených vedle svého jména, případně klubu. Originál faktury vám bude zaslán e-mailem. Kontrolu vašeho přihlášení a provedené platby naleznete v seznamu přihlášených.

Upozorňujeme, že při nenastoupení na kliniku a neodhlášení se z kliniky minimálně 3 dny před jejím začátkem, se částka nevrací. Děkujeme za pochopení.

TRADICE: Již tradicí se stala dražba a tombola ve prospěch FONDU POTŘEBNÝM. Tato charitativní akce je podporou pro sociálně slabé hráče z mládežnických kategorií. Proto všem firmám, týmům i jednotlivcům děkujeme za přivezené dárky a podporu této akce.

Bližší info: Roman Lipavský, tel: 602 484 083