Aktuality

RCC 2023

Přátelé – kamarádi, vážení trenéři,

letošní, o jeden den delší, ROOKIE COACHES CLINIC se uskuteční v Poličce, termín 16.-19.11.2023.

Přihlašování spuštěno, těšíme se na vás.

Roman Lipavský

hlavní pořadatel

RCC 2022 v Poličce

Přátelé – kamarádi, vážení trenéři,

i v tomto roce počítejte s RCC, která se uskuteční v termínu 11.-13.11.2022 v Poličce.

Přihlašování je již spuštěno, zpracování přihlášek však bude až po 10.10.2022.

Těšíme se na vás. Za pořadatele, Roman Lipavský

ZMĚNA UBYTOVÁNÍ RCC 2021

11.11. rozhodla KHS, z důvodu kovidové nákazy, o uzavření internátu SOU, kde jme měli být ubytováni. RCC přesto nechceme rušit, jen ubytování si budete muset zajistit dle rozeslané nabídky, která vám přijde do e-mailu. Cena kliniky bude ponížena o částku za ubytování na internátu. Celodenní strava a program platí dle původního rozpisu. Ti, kteří již zaplatili celou částku za RCC, dostanou zpět částku za ubytování. Děkujeme za pochopení.

 

Nová hygienická opatření na RCC 2021

S politováním vám musíme oznámit, že podzimní tzv. hygienická opatření zasáhla i naši kliniku. Všem školním zařízením bylo nařízeno, že jakákoliv akce pořádaná na půdě školy či internátu se musí řídit od 1.11. následujícími pravidly (za tato protiprávní pravidla se vám omlouvám já i vedení školy a internátu):

Účastník akce se musí prokázat: 

  1. potvrzením o očkování,
  2. potvrzením o prodělané nemoci,
  3. PCR testem, ne starším 72 hodin,
  4. antigenním testem provedeným přímo na místě před pracovníkem školy (90,- Kč), a to každý den ráno.

RCC 19.-21.11.2021 o5 v Poličce

Po vynucené přestávce se opět vracíme s RCC do malebné Poličky. V letošním roce se bude jednat o víkend 19.-21.11.2021 a věříme, že se potkáme v hojném počtu. Přihlášky zde na webu od 22.10.2021. Těšíme se na vás.

Rekordní počet účastníků RCC 2019

Přátelé – kamarádi, vážení trenéři,

velice rádi vám oznamujeme, že letošní ročník RCC bude z hlediska počtu účastníků rekordní. K dnešnímu dni je přihlášeno 131 účastníků. Jak víte, kapacita ubytování na internátu je 80 míst a dnešním dnem se do posledního místa naplnil ( zaplacením za pobyt). Kapacita internátu byla naplněna zaplacenými účastníky + přihlášenými trenérkami. Během následujících hodin od nás obdržíte e-mail, ve kterém vám sdělíme vaše možnosti ubytování. Trika jsou již objednána, těšíme se na vás, za všechny pořadatele, Roman Lipavský

Prodej baseballových kalendářů 2020

Přátelé – kamarádi, vážení trenéři,

v průběhu sobotního večera budete mít možnost zakoupit krásný baseballový kalendář, který byl slavnostně pokřtěn na Gala večeru ČBA. Cena 200,- Kč. Věřím, že to může být pro vás, či vaše blízké krásný vánoční dárek.

4. ROČNÍK RCC 2019 – ŽAMBERK

Přátelé – kamarádi, vážení současní i budoucí trenéři,

v termínu 29. 11. – 1. 12. 2019 uskuteční 4.ročník ROOKIE COACHES CLINIC.

Z technických důvodů na hale gymnázia v Poličce jsme museli narychlo změnit místo konání. Letos nás pro změnu bude hostit nedaleký Žamberk (opět východní Čechy – pomyslný střed republiky).

Výhodou proti minulému ročníku budou dvě vedle sebe sousedící tělocvičny (v jedné budově), které svou velikostí překonávají rozměry haly z minulého roku.

Ubytování a stravování nám poskytne Domov mládeže SSORS – Zámek vzdálený cca 4 min autem od haly. Vzhledem k omezené kapacitě ubytovacích míst (80) budou na Domov mládeže  – Zámek ubytováváni pouze účastníci RCC, nikoli rodinní příslušníci. Po naplnění této kapacity bude účastníkům nabídnuto ubytování v penzionech v okolí, popř. se pokusíme dojednat přespání přímo v tělocvičně. Cena pro účastníky ubytované mimo Domov mládeže bude upravena.

 

ZMĚNA MÍSTA KONÁNÍ 3.RCC VE DNECH 30.11-2.12.2018

Přátelé – kamarádi, vážení současní i budoucí trenéři,

s malým zdržením, ale velkým potěšením Vám můžeme sdělit,

že se v již avizovaném termínu 30. 11. – 2. 12. 2018 uskuteční 3.ročník ROOKIE COACHES CLINIC.

Malé zdržení bylo způsobeno nečekaným vypovězením sportovní haly v Litomyšli z důvodu konání mezistátního utkání v ping pongu. Nás pořadatele to přinutilo k bleskové změně místa konání RCC kliniky. To se nám podařilo s velkou pomocí Martiny Hánové a následně Tomáše Rambouska. Velký dík oběma. Máme radost z toho, že to, co se jevilo jako špatné, se nakonec obrátilo v mnohem lepší.

NOVÉ MÍSTO KONÁNÍ JE MĚSTEČKO POLIČKA (15 KM OD LITOMYŠLE).

Sportovní hala gymnázia (20x40m) + internát kuchařského učiliště (1 min chůze od haly).

PŘÍPRAVA PROGRAMU NA 2. RCC JE V PLNÉM PROUDU

Přátelé – kamarádi,

po úspěšné první klinice již připravujeme program druhé – podzimní kliniky. S Ríšou Kaniou jsme vybrali vše dobré z jarní části a doplníme to novými nápady a směry v přípravě začínajících trenérů dětských a mládežnických kategorií. Jistě se dozvíte mnoho nového se zaměřením na následující zimní sezónu. Dle vašich podnětů vylepšíme i zázemí celé kliniky (občerstvení, přestávky, pitný režim). Úpravou projdou i praktické ukázky fyzické přípravy, které budou více instruktážní a metodické. Uvažujeme i o pohledu do přípravy jiného sportu – ragby. Podrobný program kliniky očekávejte na těchto stránkách koncem října. Přihlašovat se můžete již nyní – přihlašovací systém je již funkční.

Těšíme se na vás!