Jsme připraveni na táborníky 2017

Připravili jsme pro Vás video z našeho cyklokempu a okolí:

Další videa nalezne na našem YouTube kanálu >>

 

První cyklisti na cyklokempu Černý Potok 2017

První cyklisti odstartovali sezonu na Rychlebských stezkách. Náš cyklokemp letos rozšířil možnosti ubytování o atraktivní lokalitu staré lesní školky a Hájenky. Příjemné ubytování tak hostilo první cyklisty, které v první chvíli přivítalo pravé zimní počasí . 15 cm sněhu však rychle roztálo a nahradilo je nádherné teplé jarní počasí.

Pro více informací o ubytování nás kontaktujte telefonicky na 602 484 083, nebo e-mailem rezervace@taborcernypotok.cz

 

Rozšíření areálu Cyklokempu Černý Potok

V druhé polovině minulého roku jsme za spoluúčasti Olomouckého kraje rozšířili ubytovací kapacitu cyklokempu Černý Potok. Jednoduché chatky stávajícího cyklokempu doplnily čtyři nové cyklosruby a rekonstruovaná Hájenka v areálu staré lesní školky. Cyklosruby jsou jednoduše a účelně zařízeny pro 5 osob. Hájenka nabízí ubytování až 12 osobám s možností využití plně zařízené kuchyně. Sociální zařízení a sprchy pro obě ubytovací zařízení jsou v prostoru Hájenky. Na léto pak počítáme s postavením malého stanového tábora, který využívají menší tábornické oddíly. V současné době probíhají kolem Hájenky a cyklosrubů poslední terénní úpravy a setí nového trávníku. První hosty uvítá Hájenka a cyklosruby o prodlouženém víkendu 30.4. – 1.5. 2017. Věříme, že nové ubytovací zařízení vám zpříjemní pobyt na Rychlebských stezkách.

Kalkulace cen na rok 2017

Kalkulace cen ubytování na následující rok je v přípravě a uveřejníme ji v průběhu února 2017. Neměla by se zásadně lišit od cen minulé sezóny. Ve stejném termínu bychom chtěli zveřejnit i kalkulaci cen ubytování v nových cyklosrubech a Hájence. Kalkulace cen pro školní výlety, adaptační kurzy a letní tábory bude uveřejněna souběžně s vyhlášením nových témat k uvedeným akcím (zima 2017).

Připravované akce na rok 2017

V současné době intenzivně pracujeme na přípravě akcí na rok 2017:

  • Cyklovíkendy s akčními hrami pro rodiče s dětmi
  • Školení instruktorů letních táborů a zážitkové pedagogiky
  • Akční školní výlety s filmovou tématikou
  • Tematické adaptační kurzy pro ZŠ s SŠ
  • Letní tábory
  • Firemní stmelovací akce s cykloprogramem a akčními aktivitami
  • Hudební akce (začátek prázdnin)

Možnost pronájmu koloběžek KOSTKA

Všem ubytovaným nabídneme v roce 2017 možnost pronajmout si v našem cyklokempu kvalitní koloběžky zn. KOSTKA a tím rozšířit možnosti sportovního vyžití v Rychlebských horách.