Jsme připraveni na táborníky a návštěvníky areálu pro sezónu 2019

Další videa nalezne na našem YouTube kanálu >>

 

Rozšíření turistického zázemí v cyklokempu Černý potok

Každý rok se snažíme vylepšovat prostředí našeho Cyklokempu. Již několik let jsme se potýkali s nedostačujícím sociálním zařízením v areálu Hájenka. S pomocí dotačního titulu Olomouckého kraje se nám na konci minuleho roku podařilo tuto otázku vyřešit. Vedle hájenky a čtyř cyklosrubů tak vzniklo nové sociální zázemí – sprch, WC, a malá samostatná kuchyňka.

V průběhu roku 2019 proběhnou dokončující práce, dřevěné opláštění, veranda a zastřešení celé stavby. Věříme, že tento počin přispěje k dalšímu zlepšování pobytových podmínek v našem cyklokempu.

Děkujeme tímto za podporu Olomouckému kraji a Jeseníky – Sdružení cestovního ruchu.

UBYTOVÁNÍ V ROCE 2018

V tomto roce je vám k dispozici ubytování v areálu Velkého tábora a v areálu Hájenka. Velký tábor je turistům otevřen od 30.4. – 7.7. Od 8.7. je Velký tábor rezervován pro dětské tábory. Znovu se pro turisty  otevře v neděli 26.8. 2018 . V areálu Hájenka je možné ubytování v cyklosrubech, na Hájence a ve stanech od 30.4. do podzimu (dle počasí). Rezervace ubytování 602 484 083.

Těšíme se na vás.

Jsme připraveni na táborníky 2017

Připravili jsme pro Vás video z našeho cyklokempu a okolí:

Další videa nalezne na našem YouTube kanálu >>

 

První cyklisti na cyklokempu Černý Potok 2017

První cyklisti odstartovali sezonu na Rychlebských stezkách. Náš cyklokemp letos rozšířil možnosti ubytování o atraktivní lokalitu staré lesní školky a Hájenky. Příjemné ubytování tak hostilo první cyklisty, které v první chvíli přivítalo pravé zimní počasí . 15 cm sněhu však rychle roztálo a nahradilo je nádherné teplé jarní počasí.

Pro více informací o ubytování nás kontaktujte telefonicky na 602 484 083, nebo e-mailem rezervace@taborcernypotok.cz

 

Rozšíření areálu Cyklokempu Černý Potok

V druhé polovině minulého roku jsme za spoluúčasti Olomouckého kraje rozšířili ubytovací kapacitu cyklokempu Černý Potok. Jednoduché chatky stávajícího cyklokempu doplnily čtyři nové cyklosruby a rekonstruovaná Hájenka v areálu staré lesní školky. Cyklosruby jsou jednoduše a účelně zařízeny pro 5 osob. Hájenka nabízí ubytování až 12 osobám s možností využití plně zařízené kuchyně. Sociální zařízení a sprchy pro obě ubytovací zařízení jsou v prostoru Hájenky. Na léto pak počítáme s postavením malého stanového tábora, který využívají menší tábornické oddíly. V současné době probíhají kolem Hájenky a cyklosrubů poslední terénní úpravy a setí nového trávníku. První hosty uvítá Hájenka a cyklosruby o prodlouženém víkendu 30.4. – 1.5. 2017. Věříme, že nové ubytovací zařízení vám zpříjemní pobyt na Rychlebských stezkách.