Ubytování v Areálu Velký tábor

Areál Velkého tábora nabízí ubytování v jednoduchých 4 lůžkových chatkách až pro 150 osob v období květen, červen, září. Ubytovaný má možnost spaní ve vlastním spacáku nebo v zapůjčených peřinách a povlečení. Sociální zázemí (umývárky, sprchy, WC) je v areálu tábora. Jídelna a cyklobar jsou k dispozici dle stanovené nabídky viz Stravování. Úschovu kol je možné dohodnout s personálem.

Ubytovací sezóna – KVĚTEN, ČERVEN, ZÁŘÍ

Ubytování v chatkách

Chatka (4 lůžka)Vlastní spacák600,-Kč / noc
Peřiny včetně povlečení jednorázový poplatek 100,-Kč/1 lůžko/pobyt

* Pes poplatek 30,- Kč/den. Volné pobíhání psů po kempu není dovoleno. Povinnost vodítka a důsledné sbírání exkrementů.

* Děti do 3 let mají ubytování zdarma.

Parkování osobních aut pro ubytované je ZDARMA.

Nástup na ubytování a odjezd z kempu

Příjezd 14:00 – 22:00 v den příjezdu.

Odjezd do 10:00 v den odjezdu.

Čas příjezdu do kempu a samotné ubytování je nutné nahlásit předem na tel.č. +420 602 484 083.

Postup ubytování v den příjezdu. Při příjezdu do kempu prosím zaparkujte své auto vlevo na louce před rybníčkem. Z bezpečnostních důvodů (zvýšený pohyb dětí a ubytovaných) přijďte na recepci kempu do jídelny za zvonicí pěšky.

Zde si vyzvednete klíče od chatky/srubu, uhradíte pobyt, ukážeme vám místo na zaparkování vašeho auta a případně postavení stanu. Úhradu pobytu je nutné provést v hotovosti. Na platby kartou nejsme zařízeni. Nejbližší bankomat naleznete v Černé Vodě a Javorníku.

V cyklobaru si můžete objednat i stravování po dobu vašeho pobytu viz Stravování.

Postup v den odjezdu. Vyneste odpadky ze své chatky/srubu do nejbližší popelnice, zavřete okna. Chatku zamkněte a klíče doneste v dohodnutém čase na recepci do jídelny ve Velkém táboře. Klíče zde předejte personálu.

Stravování

V měsících květen, červen, září vaříme obvykle v tzv. cyklistickém víkendové režimu (pá-ne) od 8:00 do 19:00. Tento režim přizpůsobujeme počtu ubytovaných a počasí.

Objednání stravy pro ubytované je možné přímo na místě večer při příjezdu nebo následující ráno. U větších skupin je nutné dohodnout stravování předem. Samotný jídelníček pak můžeme těmto skupinám přizpůsobit dle domluvy. Předem objednané sportovní, firemní nebo společenské akce mohou mít stravování dohodnuto ve zvláštním režimu. Na tyto akce je kuchyně schopna zajistit stravování až pro 250-300 strávníků.

V době školních výletů, adaptačních kurzů je možné po dohodě objednat stravování i v průběhu týdne. Stravovací služby mohou využívat i ubytovaní z areálu Hájenka.

V letních měsících červenec-srpen, je Velký tábor, kuchyně a cyklobar rezervován pro letní tábory dětí a sportovní soustředění.

U velkých skupin (nad 30 osob) s více denním pobytem možná domluva na sestavě jídelníčku. Platí u víkendových pobytů v období květen, červen, září.

STRAVA dle aktuální nabídky (orientační ceny květen – červen 2023)

snídaně100,- až 110,- Kč
polévka55,- Kč
oběd140,- až 160,- Kč
večeře140,- Kč