Cyklokemp Černý Potok

Ubytování Rychlebské hory

Vítejte v Rychlebských horách v nádherném údolí tajemného Černého potoka.

Dovolte, abychom vás uvítali na webových stránkách CYKLOKEMPU ČERNÝ POTOK, který leží v nádherném údolí stejnojmenného potoka v Rychlebských horách.

Potok, který dal jméno našemu kempu je zároveň známý jako poslední naleziště Perlorodky říční ve Slezsku. Dnes jeho čistotu potvrzují raci, pstruzi a ledňáčci.

Cyklokemp Černý Potok leží přímo na cyklostezkách, které jsou v současné době největším lákadlem Rychlebských hor. Trail podél Černého potoka patří k těm cyklostezkám, které si zamilují adrenalinoví bikeři, stejně jako pohodoví cyklisté se svými rodinami.

Kdo se bude cítit unavený z náročné cykloturistiky, může využít koupání v nádherných zatopených lomech nebo na blízkém koupališti.

Pokud toužíte po nádherném vnímání přírody, nebo hledání tajemných energetických míst, mají pro vás Rychleby připraveny překrásné borovicové a smíšené lesy, lesní rybníky nebo ztracená naleziště křišťálů.

Romantika a malebnost Rychlebských hor už několik let láká nejen cykloturisty a obdivovatele panenské přírody, ale poslední dobou i malíře, fotografy, vyznavače geocachingu, orientační běžce a v neposlední řadě i energeticky citlivé jedince, kteří zde nalézají nové inspirace ve vnímání energie země a geomantických zón.

CO NABÍZÍME

Uděláme pro vás vše, co bude v našich silách, uděláme pro vás vše, aby vaše návštěva u nás na Černém Potoce rozhodně nebyla poslední.

Projekt: Vzdělávání instruktorů volnočasových aktivit je spolufinancován Evropskou unií (EU)
Projekt: Vzdělávání instruktorů volnočasových aktivit je spolufinancován Evropskou unií (MAS)

Partneři