UPOZORNĚNÍ: PRO TÁBORNÍKY „ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ COVID“

Na základě naprosto zmatečných informací, které vydává naše vláda vzhledem k podmínkám konání dětských táborů, jsme po konzultacích přistoupili k následujícímu řešení:

Účastník při odjezdu na tábor odevzdá kromě zdravotního dotazníku a prohlášení o bezinfekčnosti i ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ COVID, viz odkaz. Prohlášení přineste podepsané s datem v den odjezdu dítěte na tábor.

Dětské tábory – co chystáme?

PŘIDÁN NOVÝ TURNUS PRO TEENAGERY

Vážení rodiče,

z důvodu kompletního naplnění 5. turnusu vás informujeme o následujícím postupu.

Přihlašování na 5.turnus bylo zastaveno.

Na 5. turnus jede pouze prvních 130 platících účastníků uveřejněných v tabulce na našich stránkách na prvních 130 místech.

Ostatní zájemci – náhradníci mohou být na tento turnus zařazeni pouze v případě odstoupení některého z prvních 130 platících účastníků.

Můžete zvolit následující postup:

  • zažádat o vrácení uhrazené částky (emailem na prihlasky@taborcernypotok.cz) – bude vám vráceno 100 procent uhrazené částky na účet, ze kterého platba přišla a účastník bude vyřazen ze seznamu přihlášených.
  • požádat o převedení účastníka na nově otevřený 0. turnus (emailem na prihlasky@taborcernypotok.cz) v termínu 27.6 – 4.7. 2021 OPERACE BORORO (13-16 let) Stejný program jako 5.turnus.
    Tento turnus se uskuteční, pokud se něj přihlásí alespoň 32 účastníků. Pokud by byl zrušen z důvodu nenaplnění , bude vám vráceno 100 procent uhrazené částky.
  • u 13 ti-letých náhradníků 5.turnusu je možné využít převedení na 1., 2. nebo 3. turnus (emailem na prihlasky@taborcernypotok.cz) JAMES BOND ( 9 – 13.let) s přihlédnutím na naplněnost turnusů. Podmínkou je, že v době konání turnusu nesmí mít 14 a více let.

V případě jakýchkoliv dotazů týkajících se přeřazení můžete volat na 602 484 083 Mgr.Roman Lipavský

Nabídka turnusů 2021

Vážení rodiče, přátelé – kamarádi.
Během pondělí 1.3.2021 vám již tradičně s velkou radostí představíme nabídku táborů na letní prázdniny 2021.
Pro obrovský zájem a časté dotazy jsme přidali jeden turnus pro tzv. prostředňáky. Od tohoto data se také můžete přihlašovat. Těšíme se na vás a vaše děti.

PŘIBALIT REPELENTY

Vážení rodiče, vzhledem k vlhkému a teplému počasí, které panuje po celé ČR, komáři a klíšťata se mají čile k světu. Přibalte dětem repelenty a poučte je o jejich používání. Děkujeme a přejeme krásné prázdniny:-)

DŮLEŽITÉ – ZMĚNA MÍSTA ODJEZDU NA TÁBOR

Přátelé – kamarádi, z důvodu dočasného přemístění autobusového nádraží k Domu kultury (Fialova ul.) budeme letos odjíždět na tábor od evangelického kostela na ul. ČSL armády, naproti hotelu Grand, vedle Obchodní akademie v Šumperku. Rodiče, prosím, parkujte svá auta u hotelu Grand, před Obchodní akademií, nebo v bočních uličkách. Místo před kostelem bude vyhrazeno autobusům. Z důvodu zvýšeného provozu dbejte na bezpečnost vašich dětí.

Sraz dětí a rodičů v 9:00 v den odjezdu na váš turnus.

ODPOVĚĎ NA DOTAZ – BUDOU TÁBORY?

Přátelé – kamarádi, vážení rodiče,
naše tábory jsou od první do poslední chvíle nachystány a věřte, že si nepřejeme nic jiného, než aby bezproblémově proběhly jako minulé roky. Bohužel v této situaci nemůžeme odhadnout, co vláda ČR vymyslí a dovolí. V případě, že by tábory nemohly být uskutečněny, peníze vrátíme v plné výši.
Opatrujte se a držte nám palce. Roman Lipavský

PROMÍTÁNÍ V KINĚ OKO PŘESUNUTO!!!

Přátelé – kamarádi, milí rodiče,

promítání táborového filmu Ohlédnutí 2019 přesouváme na nejbližší možnou neděli po skončení nařízení vlády ČR. Děkujeme za pochopení a těšte se 🙂

 

Spuštěny přihlášky pro letní tábory 2020

Na webu tábora byly spuštěny přihlášky pro turnusy letních táborů 2020.

https://www.taborcernypotok.cz/detsky-tabor/letni-tabor/

PROMÍTÁNÍ V KINĚ OKO – OHLÉDNUTÍ 2019

Přátelé – kamarádi,

dovolujeme si vás pozvat na promítání táborového filmu Ohlédnutí 2019.

Potkáme se v kině Oko v Šumperku v neděli 15.března 2020, v 10:00.

Vstupné 50,- Kč.

Přijďte s námi zavzpomínat na léto 2019 na táboře Černý Potok a zároveň se setkat s instruktory našeho tábora.

Dozvíte se i něco nového o táborech 2020.

Moc se na vás těšíme, za pořadatele Roman Lipavský